دپارتمان فرانسه سفیر خرد


موسسه سفیر خرد مفتخر به برگزاری دوره‌های زبان فرانسه برای تمامی سطوح است. متد Edito شامل پنج کتاب از سطح A0 تا C1 است که هر کتاب با روشی و رویکردی جدید و خلاقانه و با در نظر گرفتن مشارکت هر چه بیشتر زبان‌آموز در امر تدریس، و بر پایه چهار مهارت، درک مطلب خواندنی، شنیداری، گفتاری و نوشتاری به بیان موثر نکات و موضوعات آموزشی می‌پردازد. هر جلد از کتاب شامل 12 درس است که توسط اساتید مجرب و با انگیزه برای شما علاقه‌مندان به فراگیری زبان فرانسه تهیه شده است.

این بخش از دوره آموزشی زبان فرانسه دوره های مبتدی و پیش میانی زبان فرانسه می‌باشد. در این سه سطح 13 ترم وجود دارد که هر ترم شامل 16 جلسه‌ی 90 دقیقه‌ای می‌باشد. در پایان این دوره مدرک سطح A2 مطابق با آزمون DELF که توسط سفارت کشور فرانسه برگزار می‌شود به زبان آموزان اعطا می‌گردد.


این بخش از دوره آموزشی زبان فرانسه دوره های میانی و پیشرفته زبان فرانسه می‌باشد. در این سه سطح 12 ترم وجود دارد که هر ترم شامل 16 جلسه‌ی 90 دقیقه‌ای می‌باشد. در پایان این دوره مدرک سطح B2 مطابق با آزمون DELF که توسط سفارت کشور فرانسه برگزار می‌شود به زبان آموزان اعطا می‌گردد.


دوره‌ی Alex et Zoé دوره‌ی مکالمه محور زبان فرانسه برای کودکان و نوجوانان می‌باشد. تمرکز اصلی این دوره قرار دادن کودک و نوجوان در معرض زبان فرانسه است. این دوره برای تحصیلات آینده‌ی زبان آموز مسیر را هموارتر کرده و روند آموزش را تسریع خواهد داد.